آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

هوینس از زندان برگشت، دوباره رئیس باشگاه بایرن مونیخ شد!

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اولی هوینس با پایان دوره محکومیت خود به خاطر تخلف مالیاتی دوباره به ریاست باشگاه بایرن مونیخ انتخاب شد.

هوینس در سال 2014 به دلیل خودداری از پرداخت مالیات باشگاه بایرن مونیخ به دو سال حبس محکوم شد. رئیس باشگاه بایرن مونیخ بخشی از این محکومیت را در زندان سپری کرد و بخشی دیگر را به انجام امور عام‌المنفعه پرداخت.

هوینس با پایان دوران محکومیتش دوباره برای ریاست باشگاه بایرن مونیخ کاندیدا شد و شب گذشته (جمعه) در مجمع سالانه باشگاه بایرن مونیخ با اکثریت آرا سمت خود را پس گرفت.

وی در مجمع اظهارداشت: مایل هستم از شما تشکر کنم و قول می‌دهم شما را شرمنده نکنم. می‌خواهم حلقه ارتباطی میان اعضا و باشگاه و هیئت ناظر و هیئت مدیره باشم. همچنین می‌‌خواهم به همه کارمندان، بازیکنان و مربیان خدمت کنم. بی‌صبرانه منتظر کار با اعضای باشگاه هستم. اگر کنار هم بمانیم، حریفان کار آسانی مقابل ما نخواهند داشت.

وی ادامه داد: لایپزیگ حالا یک رقیب دیگر ماست که بعد از دورتموند می‌تواند ما را به چالش بکشد. در چند سال گذشته واقعاً تیمی نبوده که بتواند ما را عصبانی کند. ما باید انگیزه خود را حفظ کنیم.

انتهای پیام/

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس ورزشی