آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

ابراز نگرانی مربی تیم‌ملی از آینده قایقرانی

مربی تیم‎های ملی نوجوانان و جوانان روئینگ بانوان از آینده این رشته قایقرانی ابراز نگرانی کرده و گفته به شدت نیازمند استعدادیابی هستیم.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی نوجوانان روئینگ بانوان کشورمان نتوانست در رقابت های قهرمانی آسیا که آبان ماه امسال برگزار شد نتایج خوبی کسب کند و همچنین المپیک نوجوانان 2018 آرژانتین نیز پیش روست. اما سولماز عباسی سرمربی این تیم نگاهی فراتر از یک یا دو سال دارد و نگران آینده این رشته است.

عباسی گفته: «بعد از این نسل ما و نسلی که هم اکنون در حال فعالیت در قایقرانی بانوان در رشته روئینگ است، ورزشکار دیگری نداریم و ممکن است در صورت کنار رفتن قهرمانان کنونی دست فدراسیون در روئینگ خیلی خالی شود. به همین دلیل باید تمرکز اصلی خود را به استعدادی معطوف کنیم.  امیرشقاقی نایب رئیس امور بانوان فدراسیون قایقرانی در این بخش نظرات خوبی دارد و همیشه به دنبال استعدادیابی است، اما از نظر سخت افزاری و قایق به شدت دچار مشکل هستیم و اینکار بحث استعدادیابی را به شدت سخت می‎کند.»

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس ورزشی