آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

خیلی‌ها من را تمام شده تصور می‌کردند/ احتمال می‌دهم به اردوی تیم ملی دعوت شوم

سعیدمحمدپور در گفت‌وگو با خبرنگارورزشی خبرگزاری میزان درخصوص وضعیت مصدومیت خود اظهار داشت: مصدومیتم برطرف شده و پس از چهارماه بدنسازی از هفته‌ی گذشته وزنه زدن را آغاز کردم. با توجه به مصدومیتم باید تمرین‌ها را نسبت به قبل قوی‌تر می‌کردم تا دوباره دچار آسیب دیدگی نشوم و از فروردین ماه هم تمرینات سنگین را انجام می‌دهم.

وی افزود: فیزیوتراپی را در کلینیک باشگاه استقلال زیر نظر دکتر نوروزی انجام دادم و بدنسازی را هم بدون دراختیار داشتن مربی خاصی در کنار دوستانم پیگیری کردم.

محمدپور با اشاره به مشکلات مالی خود گفت: بعد از المپیک لندن 2 سال سرباز بودم و بدون دریافت حقوقی در تیم نیروی زمینی وزنه زدم، یک سال هم که بعد از آسیب‌دیدگی آرنجم به من گفتند با تیمی قرارداد امضا نکن باشگاه یاسین پیشرو می‌خواهد تیم تشکیل دهد اما اتفاقی نیفتاد و گفتند ظرفیت پر شده و من هم نتوانستم در لیگ شرکت کنم، در این مدت فقط از طرف خانواده حمایت می‌شدم و هیچ درآمدی هم نداشتم.

وزنه‌بردار دسته 105 کیلوگرم در خصوص حضور در اردوی تیم ملی تصریح کرد: چند روز پیش با سجاد انوشیروانی تماس گرفتم که گفت اول از نفرات جوان دعوت می‌کند و ملی‌پوشان اصلی از دی ماه به اردو اضافه می‌شوند. خودم احتمال می‌دهم به اردو دعوت شوم اما باید منتظر نظر سرمربی بمانم.

وی ادامه داد: نباید با بی‌احتیاطی دوباره مصدوم شوم درست است که مسابقات جهانی را در پیش داریم و وقت را نباید ازدست بدهم اما زمان کافی برای آمادگی وجود دارد بنابراین نباید با عجله کار کنم، برنامه‌های خوبی برای مسابقات دارم و نسبت به قبل جدی تر تمرین میکنم.

محمدپور در خصوص کسب مدال طلای المپیک لندن بعد از گذشت 4 سال اظهار داشت: این مدال انگیزه‌ من را بالابرد، خیلی‌ها سعید محمدپور را تمام شده می‌دیدند و این موضوع هم انگیزه‌ام را بیشتر کرد که خودم را ثابت کنم. چهار سال است نه حقوقی داشتم و نه پاداشی دریافت کردم اگر مدال را همان زمان گرفته بودم اکنون وضعیتم بهتر بود و بیشتر در دید بودم چون الان هم که مدال را بگیرم ممکن است من را به عنوان قهرمان المپیک نشناسند همچنین امیدوارم جوایز من را هم مانند مدال آوران المپیک ریو در نظر بگیرند. به هرحال کمیته بین‌المللی المپیک قرار است تایید نهایی را انجام دهد و به احتمال زیاد مدال تا 20 روز دیگر به دستم می‌رسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر مدال را به کمیته بین‌المللی المپیک پس ندهند این کمیته به اندازه‌ مدال پول آن را پرداخت می‌کند همچنین ioc در هرمسابقه‌ای مدال ذخیره دارد که اگر مانند این اتفاق المپیک لندن پیش آمد از آن مدال‌ها به قهرمانان بدهند و ممکن است من هم همین شرایط را داشته باشم.

انتهای پیام/

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس ورزشی