آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

ضرب‌‌وشتم و اتفاقات عجیب در لیگ فوتسال

در چارچوب رقابت‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال گیتی‌پسند و حفاری به مصاف هم رفتند که در پایان بازی درگیری شدیدی بین دو تیم به وجود آمد.
به گزارش تابناک ورزشی، در چارچوب رقابت‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال تیم فوتسال گیتی‌پسند مقابل حفاری اهواز قرار گرفت که در پایان نتیجه شش بر شش مساوی شد. البته این مسابقه حواشی بسیار زیادی داشت.
* در دقیقه چهار بازی بازیکنان حفاری اعتراض شدیدی به داور داشتند و معتقد بودند که داور باید پنالتی به سود حفاری می‌گرفت.
* در ادامه بازهم کادر فنی حفاری و گیتی‌پسند هر دو تیم اعتراض شدیدی به داوری در حین بازی داشتند.
* در دقیقه 15 سپهر محمدی و شهاب طالبی بازیکن حفاری برخورد شدیدی داشت که موجب مصدومیت بازیکن حفاری شد و بعد از چند دقیقه بازی به روند عادی خود برگشت.
* در نیمه دوم و 10 ثانیه مانده به پایان بازی مهدی جاوید گل مساوی تیمش را به ثمر رساند و پس از آن جلوی نیمکت حفاری خوشحالی کرد.
*بعد از این حرکت بازیکنان و کادر فنی تیم حفاری اعتراض شدیدی به مهدی جاوید کردند و باعث شد درگیری بین دو تیم به وجود بیاید. در این حین مسئولان برگزاری مسابقه نیروی انتظامی کافی را در این بازی نگذاشته بودند و همین باعث شد در این درگیری و شلوغی بین دو تیم تماشاگران نیز اضافه شوند و به سمت بازیکنان حفاری بروند.
*داور پس از این درگیری‌ها مهران عالی قدر و مهدی جاوید را اخراج کرد و باعث شد تیم گیتی‌پسند دو نفره به بازی ادامه بدهد و توانست در این هجده ثانیه پایانی دروازه خود را بسته نگه دارد.
* در پایان بازی باز هم تماشاگران به داخل زمین ریختند که این بار مأموران نیروی انتظامی تیم حفاری را به سرعت از زمین بازی خارج کرد و به رختکن فرستاد.
*در این بازی دو تن از تماشاگران گیتی‌پسند مصدوم شده بودند و یکی از آن‌ها مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود.
- تیم حفاری از در پشتی ورزشگاه خارج شد چرا که تماشاگران هنوز در ورزشگاه حضور داشتند و منتظر بازیکنان این تیم بودند.
 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس ورزشی