آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

از بازیکنانم راضی هستم/ حریفان ساده‌ای در لیگ نداریم

فرزاد کوهیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد شکست تیمش مقابل پتروشیمی در هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: در مجموع از بازیکنانم با توجه به زمانی که با یکدیگر کار کرده‌ایم، راضی هستم اما در جریان بازی مقابل پتروشیمی دچار مشکلاتی شدیم. مخصوصاً در شروع کوارتر سوم که نوسانات به وجود آمده، شرایط را سخت کرد و جبران اختلاف امتیاز برایمان مشکل شد.

وی در مورد وضعیت مصدومیت «بنی کوچویی» گفت: فکر نمی‌کنم کوچویی به مسابقه بعدی برسد چون با توجه به مصدومیتش، تحت درمان قرار دارد و مشخص نیست چه زمانی بتواند بازی کند.


سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد در پایان، با اشاره به مسابقات بعدی این تیم خاطرنشان کرد: تمام تیم هایی که در لیگ حضور دارند حریفان سرسختی هستند و بازی‌های ساده‌ای برای خودمان پیش‌بینی نمی‌کنیم. هر چقدر هم دو بازیکن خارجی خوب کار کنند اما شرایط ایجاد شده به گونه‌ای است که نباید تیمی را دست‌کم بگیریم
.

انتهای پیام/

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس ورزشی