آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

در شنا جزو کشورهای درجه سوم آسیا هستیم/ برکنارم هم نمی‌کردند، استعفا می‌دادم

عباسعلی کشتکار در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره عملکرد شناگران کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: بعد از 20 سال شناگران کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کردند. پیش از این مسابقات پیش‌بینی می‌کردیم، بتوانیم در برخی ماده‌ها فینالیست شویم. ما با 4 شناگر به ژاپن رفیتم که انتخاب این 4 شناگر بر اساس اردوهایی بود که برگزار کرده بودیم .

وی افزود: مسابقات قهرمانی آسیا در سطح بسیار بالایی برگزار شد و بسیاری از شناگران المپیکی‌ در آن شرکت کرده بودند. ژاپن، چین، کره جنوبی و حتی کشورهایی مثل سنگارپور و قزاقستان با تمام داشته‌هایشان به ژاپن آمده بودند و اگر بخواهیم واقع‌بینانه باشیم ما در شنا جزو کشورهای درجه سوم هستیم. با این حال شناگران کشورمان 3 رکورد ملی را در این مسابقات جابجا کردند.

سرمربی تیم ملی شنا درباره صحبت‌های رئیس فدراسیون مبنی بر انتخاب یک مربی خارجی برای تیم ملی شنا گفت: قبل از تابستان، صحبت‌هایی مبنی بر حضور یک مربی خارجی مطرح شد که من هم از آن استقبال می‌کنم و از این مسئله دلخور هم نیستم. حتی زمانی که در ژاپن بودم به مسئول کمیته فنی گفتم که پس از این مسابقات استعفا خواهم داد و اگر برکنار هم نمی‌شدم به طور حتم استعفا می‌دادم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای من جایگاه‌ها اهمیت چندانی ندارد و همچنان با فدراسیون شنا همکاری خواهم کرد.

انتهای پیام/

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس ورزشی