آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

آمریکا پیگیر حال «حاج قاسم» شد!

درحالیکه مقامات ایرانی بارها اخبار کذب رسانه‌های غربی را درمورد مجروح شدن سردار "قاسم سلیمانی،" فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران،را تکذیب کرده‌اند، وال استریت ژورنال گزارش داد گروهی از بازرسان وابسته به کابینه "باراک اوباما،" رئیس جمهور آمریکا، مامور شدند درباره صحت اخبار منتشر شده در خصوص مجروح شدن سردار سلیمانی تحقیق کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: درحالیکه مقامات ایرانی بارها اخبار کذب رسانه‌های غربی را درمورد مجروح شدن سردار "قاسم سلیمانی،" فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران،را تکذیب کرده‌اند، وال استریت ژورنال گزارش داد گروهی از بازرسان وابسته به کابینه "باراک اوباما،" رئیس جمهور آمریکا، مامور شدند درباره صحت اخبار منتشر شده در خصوص مجروح شدن سردار سلیمانی تحقیق کنند.

سایت‌های وابسته به گروهک منافقین و معارضان سوریه مدعی شدند سردار سلیمانی حدود 2 هفته پیش در حلب، سوریه، به شدت مجروح شده  و برای درمان به ایران منتقل شده است. آمریکایی‌ها معتقدند اگر این اخبار صحت داشته باشد موقعیت نیروهای شیعه حامی "بشار اسد،" رئیس جمهور سوریه، به خطر می‌افتد.

سردار سلیمانی یکی از قدرتمندترین و بانفوذترین فرماندهان نظامی در میان نیروهای حامی بشار اسد است. اگر ادعای این سایت‌ها درست باشد، یافتن جایگزینی برای سردار سلیمانی در هدایت و رهبری نیروهای ایرانی در سوریه کار بسیار دشواری خواهد بود.

منابع آگاه در سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران هر گونه خبری مبنی بر مجروح شدن سردار سلیمانی را تکذیب کرده و آن را دسیسه و جنگ روانی از سوی غرب دانسته‌اند.

مقامات آمریکایی به شهادت چند فرمانده و تعدادی از نیروهای ایرانی در سوریه اشاره کرده‌اند و مدعی شدند خبر مجروح شدن سردار نیز می‌تواند حقیقت داشته باشد. این مقامات همچنین مدعی هستند سردار سلیمانی فرماندهی عملیات نظامی شیعیان در افغانستان، یمن، سوریه و فلسطین را برعهده دارد و به همین دلیل پی بردن به صحت سلامت وی دارای اهمیت فراوانی برای غرب است.

سردار قاسم سلیمانی 8 آذر در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری الوقت درباره اخبار گسترده غرب مبنی بر مجروح یا شهید شدن وی ، خندید و گفت: اینها مسائلی است که دشت‌ها و کوه‌هایی را برای پیدا کردنش پیموده‌ام.

توییتر حساب کاربری افرادی را که اقدام به توییت یا بازتوییت مصاحبه سردار سلیمانی کرده بودند به حالت تعلیق درآود.

عده ای از کاربرانی که حساب کاربری آنها به خاطر توئیت یا بازتوئیت مصاحبه سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس، به حالت تعلیق در آمده در حال اعتراض به این شبکه اجتماعی هستند.

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس سیاسی