آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

سقوط مینی‎بوس به رودخانه در جاده کرمانشاه

رئیس پلیس راه لرستان نیز گفت: بارش برف وباران و ریزش کوه موجب مسدود شدن برخی محورهای ارتباطی استان شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان از واژگون شدن یک‎دستگاه مینی‎بوس در رودخانه محور کوهدشت به کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد دارایی افزود: هر 12 سرنشین خودرو نجات یافتند.

وی اظهار کرد: این حادثه در 25 کیلومتری محور کوهدشت به کرمانشاه رخ داد که بر اثر آن یک‎دستگاه مینی‎بوس به علت بی‎احتیاطی و آب گرفتگی سطح جاده، دچار انحراف و سپس واژگونی شد و به داخل رودخانه سقوط کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: گروه امداد و نجات مستقر در پایگاه امداد و نجات بین شهری بلوران، عملیات رهاسازی مصدومان حادثه با استفاده از وسایل و امکانات موجود در خودروی ست نجات را انجام دادند و تمامی 12 نفر سرنشین حادثه دیده توسط امدادگران و نجات‌گران انتقال داده شدند.

سرهنگ مرتضی چغلوند، رئیس پلیس راه لرستان نیز گفت: بارش برف وباران و ریزش کوه موجب مسدود شدن برخی محورهای ارتباطی استان شد.

وی افزود: محورهای ارتباطی گچور درشهرستان دلفان و زالیان در بروجرد به دلیل بارش برف شدید مسدود شده و نیروهای راهداری و پلیس راه در حال بازگشایی، ایمن‎سازی و خدمات ترافیکی در این مناطق هستند. همچنین محور ارتباطی زانوگه- کوهدشت به علت سیل و پوشیده شدن سطح راه، مسدود و تردد در آن به سختی انجام می‎شود که پلیس راه با حضور در منطقه در حال ایمن‎سازی جاده است.

فرمانده پلیس راه لرستان تصریح کرد: همچنین در محور ارتباطی پلدختر به چم حیدر نیز ریزش کوه در چند نقطه اتفاق افتاده است و عوامل راهداری در حال عزیمت به منطقه برای بازگشایی جاده هستند. رانندگان با توجه به بارش برف در محورهای کوهستانی و لغزندگی جاده‎ها زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس حوادث