آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

کشف پیکر 5 نفر از مفقودان حادثه هراز

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به سانحه سقوط مینی‌بوس به رودخانه و مفقود شدن 10 نفر گفت: پیکر 5 نفر از مفقودان پیدا شده و امدادگران همچنان در جستجوی 5 مفقودی دیگر هستند.

خبرگزاری فارس: ناصر چرخساز رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به سقوط یک دستگاه مینی‌بوس در محور هراز به داخل دره حدفاصل پل وانا، اظهار داشت: در ساعت 14:25 دقیقه امروز(چهارشنبه) وقوع این حادثه به مرکز هماهنگی و کنترل عملیات‌های اضطراری جمعیت هلال‌احمر اطلاع داده شد و بلافاصله نیروهای عملیاتی به محل اعزام شدند.

وی با تاکید بر اینکه مینی بوس سقوط کرده به دره در محور هراز دارای 19 سرنشین بود، بیان کرد:  6 تن از سرنشینان این مینی بوس مصدوم شدند و  10 تن به دلیل سقوط در رودخانه و شدت جریان آب مفقود شدند که  5 تن از مفقودان با تلاش تیم های جست و جو و نجات جمعیت هلال احمر پیدا شدند.

به گفته رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، در حال حاضر پنج تیم تخصصی جست و جو و نجات جمعیت هلال احمر مشغول انجام عملیات برای یافتن پنج مفقود باقی مانده هستند.

 وی خاطرنشان کرد: عملیات جست و جو و نجات تا پیدا کردن تمامی مفقودان همچنان ادامه می یابد.

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس حوادث