آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

2 کشته در برخورد "ون" با درخت در قم

2 کشته در برخورد رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم گفت: بر اثر برخورد شدید یک دستگاه تاکسی ون با مانع در این استان، دو تن جان خود را از دست دادند.
 
سرهنگ اردشیر جمشیدی راد ، پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه ساعت 8:20 صبح امروز در جاده قدیم - تهران رخ داد که یک دستگاه تاکسی ون از مبدا مهران به سمت کرج در حرکت بود که به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده، در کیلومتر 40 جاده قدیم - تهران با تپه خاک حاشیه راه برخورد کرد.

وی با بیان اینکه این خودرو 10 سرنشین داشت، ادامه داد: در این حادثه راننده و یک تن از سرنشینان که از اتباع خارجی بود، فوت کردند و چند تن دیگر از سرنشینان مصدوم و توسط آمبولانس های اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل شدند.

جمشیدی راد در ادامه ضمن هشدار به زائران اربعین حسینی که در مسیر بازگشت به شهرهای خود هستند، از راننده ها تقاضا کرد: با توجه به موج بازگشت مسافران از کربلا و شلوغی جاده ها، به هیچ عنوان با خستگی و خواب آلودگی اقدام به رانندگی در ادامه مسیر نکنند.

وی افزود: پیش بینی شده است کاروان های اربعین که در مسیر بازگشت هستند، در مکان هایی از حوزه استان قم که نذری توزیع می شود توقف و استراحت کنند.

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس حوادث