آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

مجتمع 24 واحدی در دولت‌ آباد آتش گرفت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی 24 واحدی واقع در دولت‌آباد خبر داد و گفت: در پی این آتش سوزی 20 نفر از ساکنان این ساختمان نجات یافتند.

خبرگزاری آنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی 24 واحدی واقع در دولت‌آباد خبر داد و گفت: در پی این آتش سوزی 20 نفر از ساکنان این ساختمان نجات یافتند.

جلال ملکی با بیان اینکه در ساعت 13 و 45 دقیقه روز گذشته آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در دولت آباد به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد، گفت: مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی اضافه کرد: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد در مجتمع مسکونی صالحین که 6 طبقه در 24 واحد دارد، در طبقه سوم آن آتش‌سوزی رخ داده و دود حاصل سایر طبقات را نیز در برگرفته بود.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان توانستند دو مرد حدودا 30 ساله را که در منزل گرفتار شده بودند، نجات دهند. این دو مرد کمی دچار سوختگی شده بودند بنابراین تحویل اورژانس شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران عنوان کرد: گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز 20 نفر از ساکنان این ساختمان را خارج کردند و آتش به‌طور کامل خاموش شد.

ملکی اذعان کرد: در ساعت 15 و 29 دقیقه روز گذشته عملیات این حادثه به اتمام رسید و آتش کاملا خاموش شد.

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس حوادث