آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

ترافیک نیمه‌ سنگین در جاده های ایلام

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محورهای مواصلاتی استان ایلام را دارای ترافیکی نیمه‌سنگین دانست و گفت: محورهای مهران به ایلام، ایلام به سرابله و ایلام به کرمانشاه دارای ترافیکی نیمه‌سنگین هستند.

خبرگزاری فارس: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا  درمورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: درحال حاضر ترافیک در محور مهران به ایلام، ایلام به سرابله و همچنین ایلام به کرمانشاه در استان ایلام، نیمه‌سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش برف در محورهای خمین به اسلام‌آباد، ماهدشت و قرهک در استان کرمانشاه اشاره و تصریح کرد: در محورهای کوهرنگ، مسجدسلیمان، گردنه‌های چری و شاه‌منصوری در استان چهارمحال و بختیاری نیز بارش برف جریان دارد.

این مقام ارشد راهور ناجا ادامه داد: در اکثر محورهای استان چهارمحال و بختیاری و مازندران بارش باران گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی وضعیت ترافیک در مرزهای شلمچه و چزابه را روان توصیف و خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس اجتماعی