آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

افزایش آمار کشته شدگان سقوط مینی بوس در جاده هراز به 12 نفر

وی تعداد مصدومان این حادثه رانندگی در محور هراز را نیز 6 نفر اعلام کرد که اکنون در مراکز درمانی شهرستان آمل تحت درمان قرار دارند.

رئیس اداره راه و شهرسازی بخش لاریجان آمل گفت: آمار کشته شدگان حادثه سقوط مینی بوس حامل زائران کربلا در جاده هراز به 12 نفر رسید.
 
علی نوری پور در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: اجساد هشت نفر از جانباختگان این حادثه با همکاری جمعیت هلال احمر و اورژانس 115پیدا شد و چهار نفر نیز مفقود هستند.

وی اضافه کرد: گروه های امداد و نجات همچنان سرگرم جست وجو برای یافتن مفقود شدگان هستند که احتمال می رود اجسادشان در رودخانه هراز باشد.

وی تعداد مصدومان این حادثه رانندگی در محور هراز را نیز شش نفر اعلام کرد که اکنون در مراکز درمانی شهرستان آمل تحت درمان قرار دارند.

یک دستگاه مینی بوس حامل 18 زائر کربلا هنگام برگشت، عصر چهارشنبه در 60 کیلومتری جاده هراز در منطقه وانا به دلیل انحراف خودرو به ته دره سقوط کرد.

در گزارش اولیه پلیس علت این سانحه سرعت زیاد خودرو و ناتوانی راننده در کنترل آن اعلام شد.

از ابتدای فروردین تا پایان مهر ماه امسال افزون بر 420 نفر در جاده های استان مازندران در سانحه های رانندگی جان خود را از دست دادند.

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس حوادث