آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

ورود بیش از 131 هزار زائر از سه پایانه مرزی

دین پرست در مورد آمار ورود زائران از سه پایانه مرزی، در طی 18 ساعت گذشته، گفت: 131 هزار و 4 نفر از زائران اربعین حسینی از سه پایانه مرزی شلمچه، چزابه و مهران وارد کشور شدند.

خبرگزاری میزان: دین پرست در مورد آمار ورود زائران از سه پایانه مرزی، در طی 18 ساعت گذشته، گفت: 131 هزار و 4 نفر از زائران اربعین حسینی از سه پایانه مرزی شلمچه، چزابه و مهران وارد کشور شدند.

دین پرست، قائم مقام وزیر کشور در امور بین الملل و سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی در مورد آمار ورود زائران از سه پایانه مرزی  تا ساعت 18 امروز، چهارشنبه 11 آذرماه، گفت:131 هزار و 4 نفر از سه پایانه مرزی شلمچه، چزابه و مهران  در طی 18 ساعت گذشته، وارد کشور شدند.
 
وی افزود: 89 هزار و 200 نفر از مرز مهران، 25 هزار و 475 نفر از مرز شلمچه و 16 هزار و 329 نفر از مرز چزابه وارد کشور شدند.
 
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی همچنین با اشاره به اینکه  یک هزار و 590  زائر از کشور درطی 18 ساعت گذشته خارج شده اند، گفت: 82 نفر از مرز مهران، 109 نفر از مرز شلمچه و 1399 نفر از مرز چزابه وارد کشور عراق شدند.

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس اجتماعی