آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

بیانیه برانکو پس از درگذشت هوادار سرخ‌پوش

خبرگزاری میزان - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار متنی به درگذشت یکی از تماشاگران بازی دیروز مقابل نفت واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، ضایعه در گذشت یک هوادار در زمان بازی تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران باعث شد تا جامعه فوتبال داغدار شود.

در همین رابطه برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس متنی منتشر کرد که در آن آمده است: درگذشت مرحوم حسینی اصل ضایعه دردناکی بود که باعث ناراحتی کل جامعه فوتبال شد و واقعاً اتفاق تلخی رخ داد که این مسئله دل همه ما را به درد آورد.

امروز اتفاق بسیار ناراحت‌کننده‌ای رخ داد که جامعه هواداران فوتبال را غمگین کرد و این قطعاً وحشتناک‌ترین اتفاقی است که می‌تواند رخ دهد.

من به عنوان سرمربی پرسپولیس به همراه سایر مربیان این تیم و بازیکنانم تأسف عمیق خود را از این اتفاق وحشتناک ابراز می‌داریم و امیدوار هستیم که خانواده این مرحوم بتوانند این اتفاق غم‌انگیز را تحمل کنند.

بدین وسیله ابراز تأسف عمیق خودم، همکارانم و بازیکنان پرسپولیس را از این فاجعه اعلام می‌دارم و امیدوارم که روح این مرحوم در آرامش باشد.

انتهای پیام/

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس ورزشی