آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش

پیام تسلیت علی دایی و یحیی به خانواده‌ هوادار پرسپولیس

خبرگزاری میزان - درگذشت یکی از هواداران پرسپولیس در بازی با نفت تهران، تلخ‌ترین اتفاق هفته‌ سیزدهم را رقم زد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، در همین راستا برانکو ایوانکوویچ، علی دایی و یحیی گل‌محمدی ضمن همدردی با خانواده این هوادار فقید، پیام‌های تسلیتی را منتشر کردند:

برانکو ایوانکوویچ
فوتبال ورزش زندگی و شادی است اما گاهی در حاشیه آن اتفاقات تلخی می افتد که از جمله آن درگذشت فرد زحمتکشی است که روزگار خود را با در زمین های فوتبال می گذرانده است. من به سهم خودم این واقعه را به بازماندگان او و البته خانواده بزرگ فوتبال تسلیت می گویم و امیدوارم که اخباری از این دست هرگز در میادین ورزشی شنیده نشود. همچنین وظیفه خود می دانم اعلام کنم که شخصا به همراه مدیریت پرسپولیس، کادرفنی و بازیکنان در کنار خانواده این مرحوم خواهیم بود.
 
علی دایی
خبر درگذشت یکی از هواداران فوتبال اینجانب را متاثر و مکدر ساخت. مرحوم  حسینی که در آستانه اربعین حسینی دار فانی را وداع و دعوت حق را لبیک گفت می تواند ورای رنگها و تعصبات رنگی فوتبالی مورد توجه قرار گیرد. فردی که در این سن و سال در محیط ورزشی حضور می یابد شایسته توجه و تکریم است و به سهم خود فقدان وی را به خانواده اش تسلیت می گویم.

یحیی گل‌محمدی
شنیدن این خبر باعث ناراحتی جامعه فوتبال شد و آن را به خانواده فوتبال و هواداران پرسپولیس تسلیت می گویم و برای خانواده آن مرحوم نیز طلب صبر می کنم و به عنوان عضوی از جامعه فوتبال و خانواده ذوب تسلیت می گویم.

انتهای پیام/

 دانلود نرم افزار اندروید های آپ - مشاهده جدیدترین و مهم ترین اخبار ایران و جهان با موبایل یا تبلت اندروییدی
  در گردآوری و پردازش اخبار هیچ گونه دخالت انسانی وجود ندارد به همین دلیل ممکن است از میان صد ها خبر فقط چند مورد مشکل محتوایی داشته باشند که شما می توانید با مراجعه به لینک منبع خبر نسخه اصلی را تماشا نمایید .  

اخبار داغ سرویس ورزشی